Aktualności
20.12.2019
KRAKÓW, POLSKA (20 grudnia 2019 r.) – CANPACK, jeden z największych producentów opakowań metalowych na świecie, wprowadza do swojej oferty innowacji graficznych możliwość umieszczenia litografii również na wieczku puszki. Dodatkowa, w pełni zadrukowana w wysokiej rozdzielczości powierzchnia puszki pozwala na umieszczenie dodatkowych komunikatów marketingowych, zwiększa atrakcyjność marki oraz pomaga produktowi wyróżnić się spośród innych artykułów na sklepowych półkach.

Colombia_2_zdjecie 2

„Do tej pory producenci napojów, mieli możliwość umieszczania litografii jedynie na korpusach puszek, a zastosowanie grafiki na wieczkach było możliwe wyłącznie dla niewielkich partii produkcyjnych” – wyjaśnia Marcin Fijałkowski, Dyrektor ds. Doskonałości Operacyjnej oraz Inwestycji w Grupie CANPACK. – „Innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez CANPACK umożliwia producentom napojów rozlew na szeroką skalę, do puszek z wieczkami zadrukowanymi nawet 120 różnymi wzorami graficznymi w ramach jednej partii produkcyjnej. Takie rozszerzenie możliwości ekspozycji przekazu marketingowego zwiększa atrakcyjność produktu i gwarantuje, że konsumenci będą o nim pamiętać podczas kolejnych zakupów.”

Dzięki dostępności szerokiej gamy kolorów każdy z producentów może zaprojektować wzór wieczka tak, aby w jak najlepszy sposób wyeksponować charakter marki lub wzmocnić komunikaty marketingowe. Nowe rozwiązanie w ofercie CANPACK umożliwia zastosowanie wieczka jednokolorowego, którego barwę można dobrać z szerokiej palety dostępnych kolorów, albo w postaci dedykowanych wzorów nadrukowywanych w wysokiej rozdzielczości. Możliwość wydrukowania 120 różnych wzorów na wieczkach puszek w jednej serii produkcyjnej, to doskonała okazja dla firm nie tylko na uwzględnienie większej powierzchni zadruku w projekcie graficznym, ale także na personalizację produktów oferowanych w standardowej sprzedaży.

Colombia_2_zdjecie 2